Kaporta tamiri boyanın hasar görmediği durumlarda tüm dünyada özel aparat ve özel eğitimli personeller ile yapılan uygulama metodudur. En doğru yöntemler ie uygulanan bu tür işlemlerde kaporta tamiri uygulamaları hem hızlı bir biçimde, hem de hatasız ve kusursuz şekilde hayat bulur. Araç sahiplerinin istedikleri hizmetler de bu şekilde karşılanmış olur. Aracın boyadan dolayı herhangi bir değer kaybı yaşamaması için yapılan bu işlemler en doğru ekipmanlar ve en güvenilir uygulamalar sayesinde kullanıcıları memnun etmektedir.

Araçınızın kaportasında meydana gelen göçükler ölçüsel sınırlar dahilindeki boya ve saç hasarsız göçükler ileri tamir tekniklerimiz ile perakende ve kasko olan hasarlarda tamir edilerek aracınızın orjinalliği, kasko poliçenizin hasarsızlık indirimi bozulmadan giderilebilir. Kullanılan tamir araçları ve tekniği boya ve kaporta dolgusu gerektirmediği için işlem daha ekonomik ve kalıcı başarıya sahiptir. Ancak bu tamir tekniğinin başarısı hasarın oluşum yeri ve şekli (örneğin kıvrım yerleri ve erişimi mümkün olmayan kapalı saç paneller), derinliği, daha önce dolgu ve boyama ile tamir gören bir panelde olması gibi unsurlar ile yakından ilgilidir.

Gerek ekonomik anlamda, gerek prosedür işlemleri anlamında herhangi bir sorun yaşatmayan kaporta tamiri işlemleri için ekibin sağlam ve deneyimli olması gerekirken, kullanılan araç ve gereçlerin de aynı şekilde en iyiler arasından seçilmesi şarttır. Dileyen herkes bu hizmetleri en uygun fiyatlar dahilinde alabilir ve arabanın gerek duyduğu onarım işlemleri bu sayede gerçekleştirilebilir.